Умови публікації наукових статей  

Для публікації статті у збірнику наукових праць № 72/2018 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше            9 лютого (включно) 2018 року такі матеріали:

  • довідку про автора;
  • статтю, оформлену згідно вказаних вимог;
  • для осіб, які не мають наукового ступеня, – відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту);
  • авторський реферат статті англійською мовою для розміщення на веб-сайті видання (авторський реферат статті повинен містити: прізвище та ініціали автора, назву статті, стислий зміст статті мінімальним обсягом 200 слів) (відповідно до наказу МОН України № 1111 від 17.10.2012 р. «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України»);
  • відскановану електронну копію підтвердження сплати редакційного збору.

Редакція збірника наукових праць здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Увага! Статті студентів приймаємо до опублікування тільки у співавторстві з науковим керівником.

Поштова розсилка видання запланована на 30 березня 2018 року. 

Матеріали необхідно надіслати в електронному вигляді на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Приклади підпису файлів: Верхов_Інформація_про_автора, Верхов_стаття, Верхов_квитанція, Верхов_Реферат, Верхов_рецензія.

 

Контактна інформація

Кафедра світової літератури та культури імені проф. О. Мішукова

Херсонського державного університету

м. Херсон, вул. Університетська 27

Україна, 73000
Телефон редакції:
+38 (095) 42 96 855
Електронна пошта: 
editor@pa.stateuniversity.ks.ua
Сторінка вісника: 
www.pa.stateuniversity.ks.ua
Сторінка університету: 
www.kspu.edu

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ РЕФЕРАТУ СТАТТІ АНГЛ.МОВОЮ